0

На Вінниччині Державна екологічна інспекція у Вінницькій області через суд домоглась стягнення з підприємства коштів за завдані державі збитки під час незаконної вирубки лісу. Факт порушення був встановлений ще у 2014 році. Однак, підприємство відмовилось спачувати збитки. Повідомляють у Держекоінспекції Вінницької області. 

У 2014 році  Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області в ході проведення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства на території ДП «Іллінецький райагроліс» ВОКСЛП «Віноблагроліс» виявлено факти незаконної порубки дерев.

За розрахунками держекоінспекторів шкода, завдана державі, становить по одному факту 188 110,51 гривень, по іншому – 43 884,37. Для добровільного відшкодування вказаних сум підприємству було пред’явлено дві претензії, однак оплати здійснено не було.  Саме тому Державна екологічна інспекція у Вінницькій області звернулася до судових органів для стягнення суми збитків у примусовому порядку.

Наразі, Рівненським апеляційним господарським судом прийнято рішення про стягнення з ДП «Іллінецький райагроліс» ВОКСЛП «Віноблагроліс»  в примусовому порядку шкоди, завданої державі незаконними рубками лісу, на загальну суму 231 994,88 грн.

vinbazar.com

Оставить комментарий