0

“Київводоканал” відключило дельфінарій “Немо” від міської каналізаційної мережі. Окрім того, екологи розповідають про жахливі умови утримання тварин.

 

Скандал з дельфінарієм “Немо” тягнеться вже кілька років. За рішенням чотирьох судів будівлю мали знести ще 2013 року. Інспектори кажуть, що дельфінарій побудували без документів на землю, без висновків пожежників, будівельників, екологів та санітрної служби.

Через відсутність документів виникла проблема із каналізацією, бо водоканал не може укласти договір з керівництвом закладу. За словами комунальників, дельфінарій самовільно приєднали до мережі. А за 7 років існування дельфінарію, водоканал вже вп’яте закупорює трубу.

Керівництво київського дельфінарію називає це “замовною акцією”. Мовляв, є компанії-підрядники, які зацікавлені, щоб заклад закрили.

Екологи ж наголошують дельфінарій треба терміново закрити, адже він не витримує ніякої критики. Але найстрашніше те, що страждають тварини.

Там звичайна вода з хлоркою, а не морська. Від цього у дельфінів облазить шкіра, вона сліпнуть. Тому вони живуть по три роки, замість тридцяти, – каже директор Київського еколого-культурного центу Володимир Борейко.

Та дельфінарій закриватися не збирається, вистави відбуваються за розкладам. Керівництво запевняє, каналізацію вириють автономну, а питання з документами врегулюють.

24tv.ua

Оставить комментарий