Воно може аналізувати рівень солей, кислотність, нітрати, температуру кореляції цих елементів.
Як розповідають співзасновники стартапу “H2OMetr” Антон Скрипник та Роман Савченко, ще одна особливість їхньої новинки у тому, що “Travel Cup” може дезінфікувати рідину.
Робиться це за допомогою ультрафіолетової лампи, вмонтованої в кришку горнятка.
За основу свого продукту винахідники взяли звичайне термогорнятко.
Його нижню частину зробили з кришки звичайного термосу, у яку вмонтували спеціальну мікросхему. Саме вони і аналізують воду з допомогою дуже слабенького струму.
“Таким струмом неможливо скалічити себе, його потужність навіть слабша, аніж статичний струм від “електризованого” одягу. Але його цілком достатньо для аналізу води”, – розповів Роман Савченко.
“З таким продуктом можна уже виходити на ринок. Єдине, що стає на заваді презентації проекту на широкий загал – це те, що прорахувати собівартість існуючого прототипу зараз практично нереально, бо всі елементи горнятка зроблені вручну”, – додав Роман.
Зараз винахідники планують вийти з цим продуктом на Kickstarter.
“Не стільки для того, щоб залучити фінансування, а й для того, щоб отримати підтвердження, що ми рухаємося в правильному напрямку”, – додав Роман.
Роман та Антон інвестують у проект “H2OMetr” власні кошти. Антон покинув роботу у компанії ELEKS та працює над стартапом.
Роман успішно займає керівну посаду. Хлопці не ставлять на вершину своїх досягнень тільки матеріальні цінності.
depo.ua
0