0

raes133365З 11 липня 2016 року на Рівненській АЕС працюють спеціалісти державної екологічної інспекції у Рівненській області для проведення планової перевірки щодо дотримання електростанцією вимог природоохоронного законодавства. Про це повідомили у прес-центрі ВП РАЕС.

Комісія у складі шести державних інспекторів на чолі з старшим державним інспектором з охорони навколишнього середовища Рівненської області Оленою Пісковець впродовж трьох тижнів вивчатимуть виконання підрозділами РАЕС природоохоронного законодавства за чотирма напрямками: охорона водних ресурсів, охорона атмосферного повітря, охорона та раціональне використання земельних ресурсів, поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами.

За коментарем Олени Пісковець, перші п’ять днів перевірка триватиме на майданчику РАЕС, потім здійснюватиметься інструментальний контроль, зокрема, буде виконано перевірку викидів в атмосферне повітря на наявність забруднюючих речовин та взято на дослідження проби води на виході з очисних споруд. За 15 робочих днів комісія повинна визначити стан природоохоронної діяльності на підприємстві у підсумковому акті.

«Впродовж останніх років службою охорони навколишнього середовища РАЕС зроблено чималу роботу з вдосконалення документації та підходів щодо природоохоронної діяльності, — підкреслює Олена Пісковець. — Адже мета перевірки полягає не тільки у виявленні недоліків та висловлених зауваженнях, а й в поясненнях, допомозі для покращення роботи в цілому. РАЕС своєю діяльністю доводить, що є підприємством, де дійсно займаються питаннями охорони навколишнього середовища».

Як зазначив Олександр Горковлюк, начальник служби охорони навколишнього середовища РАЕС, природоохоронна діяльність на РАЕС регламентується відповідними внутрішніми документами. Спеціалістами служби проводиться постійна робота з підрозділами щодо відповідності їх діяльності нормативним документам, дотримання природоохоронного законодавства. Підрозділи електростанції, які проводять господарську діяльність, використовують ресурси, повністю готові до перевірки державною екологічною інспекцією Рівненської області.

galinfo.com.ua

Оставить комментарий