0

Громадянина України, який, можливо, причетний до вилову риби цінної породи, затримали  співробітники Держприкордонслужби спільно з представниками УЗЕ МВС в Одеській області.

Порушника, який перебував на плавзасобі типу «Каюк» на штучному каналі річки Дунай, виявили прикордонники відділу «Вилкове» Ізмаїльського загону за інформацією оперативних підрозділів. За результатами огляду плавзасобу заборонених речей та засобів не виявлено. Однак за 20 метрів від човна прикордонники знайшли неабияку знахідку – білугу завдовжки 1,8 метра та вагою 120 кілограмів. Варто зазначити, що виявлена риба занесена до Червоної книги. Свою причетність до незаконного вилову риби даний громадянин заперечив.

На місце події прикордонники викликали представників Дунайського біосферного заповідника, Вилківського територіального відділення рибоохорони, Національної поліції  та співробітників прокуратури Одеської області. Представники Держприкордонслужби та територіального відділення рибоохорони склали акт виявлення цінної риби.

Представником поліції складений акт огляду місця події та вилучено рибу для доставки в м.Одеса до Південного НДІ морського рибного господарства та океанографії для проведення відповідних експертиз. Наразі відкрито кримінальне провадження.

Держприкордонслужба

Оставить комментарий