0

На Кіровоградщині припинено діяльність угруповання, яке незаконно вирубувало ліс.

Правоохоронці припинили злочинну діяльність організованої групи, яка займалась незаконною порубкою та заготівлею цінних порід деревини, що реалізовувалась на території декількох регіонів країни.

У ході проведення обшуків вилучено незаконно порубану деревину орієнтовною вартістю 500 тис. грн, обладнання для її обробки та готівку. Встановлено місця порубки, зберігання, переробки та шляхи реалізації деревини, задокументовано ряд епізодів злочинної діяльності чотирьох жителів регіону.

Правова кваліфікація кримінального правопорушення ч.3 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Наразі, вивчаються зв’язки членів угруповання з посадовцями органів місцевої влади та можливу причетність до злочинних дій службовців державного транспортного підприємства.

З метою ухилення від відповідальності один із фігурантів намагався відкупитися від правоохоронців. Так, слідчими прокуратури задокументовано факт передачі ним однієї тисячі доларів США правоохоронцю.

Відомості внесено до ЄРДР за ч.3 ст.369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.

Досудове розслідування обох кримінальних проваджень наразі триває.

unn.com.ua

Оставить комментарий