0

Двох браконьєрів правоохоронці затримали неподалік міста Вилкове, ще двох – на озері Кугурлуй. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на пресс-службу Південного регіонального управління Держприкордонслужби.

Під час огляду катера у Вілково, яким прибули браконьєри до рибоприймального пункту на річці Дунай, прикордонники виявили в ньому майже 7,5 кілометрів сіток, понад 200 кілограмів калкану чорноморського та 3 трав’яні краби, що занесені до Червоної книги України. Загальна сума завданого збитку державі склала понад 320 тисяч гривень.

По факту кримінального правопорушення прикордонники повідомили Кілійське відділення Національної поліції. Сітки, улов, моторний човен вилучено.

На озері Кугурлуй прикордонники виявили у браконьєрів три мішки раків. Під час затримання браконьєри з метою уникнення відповідальності викинули їх у воду. Однак усі мішки, в яких знаходилось близько тисячі раків, піднято та передано відповідним органам.

За злісну непокору законним вимогам прикордонників та порушення прикордонного режиму обох правопорушників притягнуто до відповідальності.

Також по даному факту правопорушення прикордонники направили повідомлення до Ізмаїльського відділу Національної поліції.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оставить комментарий