0

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” із посиланням на сторінку “Київський Рибоохоронний Патруль” у Faсebook.

І так, рибоохоронними патрульними Київщини було здійснено 11 рейдів на водоймах та ринках області. В результаті проведених заходів спільно з правоохоронними органами та громадськими інспекторами рибоохорони було виявлено 218 порушень природоохоронного законодавства.

З них 44 правопорушення є грубими за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Також складено 115 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), дев’ять – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту та розповсюдження об’єктів тваринного світу), по чотири – за ст. 85-1 КУпАП (виготовлення, збут, зберігання чи реклама заборонених знарядь лову) та ст. 188-5 КУпАП (невиконання законних розпоряджень чи приписів), а також за ч. 5 ст. 85 КУпАП (порушення правил здійснення інших видів спеціального використання об’єктів тваринного світу) та ст. 90 КУпАП (вилов червонокнижної риби). Крім цього, оформлено 40 актів виявлення безгосподарського майна, згідно яких вилучено 104 од. знарядь лову.

Нагадаємо також, що 30 червня неподалік села Недра Баришівського району було викрито двох грубих порушників правил рибальства.

“Протягом даного періоду на порушників накладено штрафів у розмірі 50 813 грн. Сума завданих збитків склала 75 070 грн. В ході проведених заходів інспектори вилучили 315 кг водних біоресурсів. З них 98 кг – на водоймах, 162 кг – за незаконне придбання чи збут та ще 55 кг – за актами безхазяйного майна. А також конфіскували 56 од. заборонених знарядь лову”, – повідомив начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.

Джерело

Оставить комментарий