0

Держінспекторами з охорони навколишнього природного середовища та спільно з громадськими інспекторами за допомоги обласного відділення Українського товариства мисливців та рибалок контролюють процес полювання.

Так, 18 грудня надійшло повідомлення про те, що з лісу на територію села Радомка Семенівського району зайшов поранений браконьєрами лось. Поведінка тварини створювала небезпеку життю і здоров’ю селян та загрожувала пошкодженням майна.

За висновками експертів та ветеринарів тварина отримала рани, несумісні з життям. На місце події викликано слідчо-оперативну групу Семенівського відділення поліції. По факту браконьєрства відкрито кримінальне провадження, особи порушників встановлюють.

У Ніжинському районі виявлено факт незаконного вбивства трьох лосів. Їх рештки яких було виявлено на одному з подвір’їв села Дуболугівка. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Ніжинського відділу поліції. По факту браконьєрства відкрито кримінальне провадження.

У лісовому масиві біля села Стасі Чернігівського району, де взагалі полювання заборонено, затримано 8 мисливців. Серед полювальників, до речі, був і єгер. Стосовно порушників складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Загалом за вихідні затримано 11 порушників правил полювання та складено 11 протоколів про адміністративні правопорушення за ч. 1 ст. 85 КУпАП.

Масштаби незаконного полювання вражають. В умовах регіону особливо вразливими до свавілля браконьєрів є великі тварини, зокрема лосі. Безконтрольне екологічно необґрунтоване їх добування призводить до повного винищення субпопуляцій виду, що обумовлює загрозу існуванню виду у деяких адміністративних районах області та створює небезпеку загального зниження життєздатності регіональної популяції.

cntime.cn.ua

Оставить комментарий