0

Належний розподіл побутових відходів дозволяє переробити їх більш якісно, з меншими витратами енергії, часу і людського ресурсу

Спеціалісти Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу розповіли, як правильно поводитися з відсортованим сміттям, яке підлягає вторинній переробці: скляними та ПЕТ-пляшками, картоном, папером, електронними пристроями.

Вони поділилися правилами підготовки побутового сміття до утилізації на власній Facebook-сторінці.

  1. Скляні та ПЕТ-пляшки необхідно звільнити від вмісту і бажано промити гарячою водою, особливо якщо вони були наповнені маслянистою рідиною або рідиною, яка містить барвники. Після промивання пляшки варто просушити, зняти з них етикетки, а кришки краще повернути на пляшки. Також ПЕТ пляшку необхідно розрізати для того, щоб зменшити її обсяг. Ємності з-під побутової хімії необхідно відокремити від насадок-пульверизаторів.
  2. Картон необхідно очистити від скотчу, розрізати коробки та скласти в стопку.
  3. Папір є відмінною сировиною для переробки, але тільки в тому випадку, якщо його не використовували як упаковку для рибних виробів або інших продуктів із яскраво вираженим запахом. Позбавити папір від сторонніх запахів неможливо жодними хімічними засобами.
  4. Електронні пристрої викидають у контейнери для великогабаритних відходів або залишають у відведених місцях, а елементи живлення попередньо виймають та кладуть у спеціальні контейнери.

Оставить комментарий