0

S-nachala-zapreta-na-rybalku-hersonskie-brakonery-nalovili-3-tonny-rybyДержінспектори зафіксували під час нересту 400 порушень, складено 67 актів, 56 справ спрямовано до суду, 11 – до УМВС. Накладено штрафів на 8 075 грн., водночас збитків нанесено на 82 826 грн. Про це розповів під час круглого столу начальник Черкасирибоохорони Дмитро Дядик.
“Ми маємо розуміти, що це, передусім, втрати для економіки області, адже гине молодняк, що позначається на промисловому вилові риби, яка є наразі соціальним продуктом”, – прокоментував ситуацію заступник голови Черкаської ОДА Юрій Сас.

Віднедавна до патрулювання основних водних об’єктів Черкащини долучилися громадські організації Самооборона, Автомайдан, «Правий сектор». Проте, відзначалося, відбуваються тільки спільні з інспекторами рейди, а потрібно поставити блокпости у найбільш імовірних місцях браконьєрства, – інформують у прес-службі Черкаської ОДА.

За словами першого заступника начальника рибінспекції Сергія Поліщука, планується створити чотири таких «точки», де чергуватимуть разом з активістами по одному працівнику управління, та мобільну групу, яка має курсувати нерестилищами. Також треба виділити людей для контролювання водних дільниць у Канівському, Золотоніському та Чорнобаївському районах. Робота ця має відбуватися публічно, для чого треба оприлюднити перелік охоронців та залучити до висвітлення їх роботи ЗМІ.

“Охопити контролем всі водні поверхні, певно, нереально, але якщо хоча б половину порушників ми затримаємо, це буде реальний внесок у збереження рибного запасу наших річок”, – зауважив Юрій Сас.

dr.ck.ua

Оставить комментарий