0

20150414112742Державне агентство лісових ресурсів України пропонує збільшити відповідальність за незаконне полювання. Про це повідомила т.в.о. голови Держлісагентства Христина Юшкевич.

За її словами, стан мисливського господарства – критичний. «Я дала доручення напрацювати зміни до законодавства щодо посилення відповідальності за порушення правил полювання та використання державного мисливського фонду. І вже найближчим часом штрафи за незаконне полювання зростуть у кілька разів. Будемо пропонувати, щоб за незаконне добування копитних тварин було не адміністративне, а кримінальне покарання», — зазначила Христина Юшкевич.

До того ж збільшаться і суми відшкодування за нанесені збитки мисливському господарству. На думку т.в.о. Голови Держлісагентства, це має стимулювати розвиток єгерської служби.

Христина Юшкевич закликала українців бути пильними і повідомляти про факти браконьєрства, незаконної вирубки лісів або загоряння за номерами (044) 235-56-20, 226-32-53,0-800-604-473. Телефонні лінії працюють цілодобово.

kmu.gov.ua

Оставить комментарий