0

Створити робочу групу, яка б займалася вивчення безпеки будівництва Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП) в Чорнобильській зоні просять у міських та обласних депутатів активісти. Адже, за їх словами наразі процес будівництва сховища викликає чимало питань у експертів та населення.

Своїми діями представники природоохоронних та громадських організацій хочуть домогтися проведення незалежної екологічної експертизи, забезпечення відкритого доступу до інформації та проведення широкої інформаційної кампанії серед населення.

Нагадуємо, що в 2008 році в Іванкові та Славутичі Київської області були проведені місцеві громадські слухання щодо будівництва Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива на території ЧАЕС. За результатами слухань було прийнято рішення провести дорадчий референдум, на якому буде прийнято остаточне рішення про схвалення будівництва. Проте, Закон про референдум скасували і про слухання забули. Думка мешканців інших територіальних громад, в тому числі і Києва, не питали.

Відповідь Київблагоустрій
Відповідь Київоблрада
Прокопіву (Київрада)
Старіковій (Київоблрада)
Яловому (Київрада) – 1
Яловому (київрада) – 2
Запаскіну 22.12

Оставить комментарий