0

Протягом 2016 року на охорону навколишнього природного середовища України (крім тимчасово окупованій території АР Крим, м. Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції) підприємствами, організаціями та установами було витрачено 32,5 млрд гривень (без ПДВ).
Про це повідомляє Державна служба статистики України (Держстат). При цьому в 2015 році на охорону навколишнього середовища було витрачено 24,5 млрд грн.
За даними Держстату, із загальної кількості витрат на охорону природного середовища 59% складають поточні витрати та 41% — капітальні інвестиції. У загальному обсязі капітальних інвестицій на охорону навколишнього середовища інвестиції в інтегровані технології становлять 59%, в очищення — 40% та інші інвестиції — 1%. Основним джерелом фінансування витрат на охорону довкілля, як і в попередні роки, були власні кошти підприємств і організацій — 68%, за рахунок державного та місцевих бюджетів було профінансовано 6% витрат, а решта коштів надійшла з інших джерел фінансування.
rbc.ua

Оставить комментарий