0

З березня у Тернополі стартував «екологічний піст», покликаний звільнити місто від забруднення, а мешканців — від шкідливих екологічних звичок.

Проект, ініціатором якого виступив міський голова Сергій Надал, підтримали місцеві священики.

У рамках «екологічного посту» тернополянам пропонують запровадити сортування відходів, відмовитись від купівлі первоцвітів та пластмасових квітів і вінків для кладовищ, обмежити використання електротехніки, переходити на енергозберігаючі лампочки та компостування сухої рослинності взамін загальноприйнятому спалюванню.

Як зазначає начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Олег Соколовський, сьогодні тема екологічної відповідальності є однією з основних у сучасному урбанізованому суспільстві.

«Цьогоріч двомісячник благоустрою у Тернополі збігається із Великим релігійним постом і вперше проходить у новому форматі, — розповідає комунальник. — Згідно із Святим Письмом, піст – це час, коли людина усвідомлено каже «ні» задоволенню певних потреб, відмовляючись від тієї чи іншої їжі, послуг та надмірних бажань, а ідея «екологічного посту» полягає у очищенні власної оселі (у т.ч. і міста) від всього зайвого і шкідливого».

ecotown.com.ua

Оставить комментарий