0

Ініціатива щодо його створення належить місцевому підприємству “Полісся-Екосфера”, яке збудувало сміттєпереробний комплекс власним коштом.

3

Тепер все сміття пропускається через конвеєрну лінію до сортувальної кабіни з облаштованими у ній шахтами. Персонал комплексу ділить непотріб на фракції: частина із цього всього відправиться на існуюче сміттєзвалище, інша частина – під прес, аби далі опинитися на сміттєпереробних заводах, розповів в інтерв’ю бердичівському телеканалу “ВІК” очільник ТОВ “Полісся-Екосфера” Віктор Колісніченко: “На заводи відправляється пластик, папір, метал, тощо. Відходи, з якими на сьогодні є проблеми з переробкою – це тетрапаківська упаковка, в якій склеєні пластик і папір. Поки що це сміття буде вивезено і заскладоване на міському сміттєзвалищі. А технології його переробки в світі вже є, і з часом ми їх тут також впровадимо. Завдяки цій лінії ми 50% сміття перетворимо в корисні складові. У нас в планах – 80 % забрати і лише 20 % заскладувати на звалище”.

За словами Віктора Колісніченка, запущена у Бердичеві лінія розрахована на переробку 30 тисяч тон сміття на рік, що дозволить стовідсотково переробляти усе сміття, що надходить із міста. Крім того, завдяки роботі комплексу на 50% вдасться зменшити навантаження на існуюче сміттєзвалище, яке до цього розросталося дуже швидкими темпами.
0412.ua

Оставить комментарий