0

Білорусь хоче розробити кодекс, який регулює сферу поводження з відходами. Про це повідомив начальник управління білоруського Міністерства природних ресурсів і охорони навколишнього середовища Руслан Міхалевич.

«Зараз проходить комплексне коригування законодавства про поводження з відходами, в тому числі з урахуванням проекту декрету про лібералізацію умов для бізнесу. Планується, що з урахуванням положень, закладених в Національній стратегії щодо поводження з твердими комунальними відходами (ТКО), вийдемо на єдиний документ. Хотілося б, щоб це був кодекс, щоб не було великої кількості підзаконних актів. До 2020 року документ повинен бути введений в дію, він буде включати всі положення Нацстратегії з метою нормативного закріплення її реалізації «, — сказав Р.Міхалевіч.

Так само він відзначив, що Білорусь розробила план дій щодо приведення законодавства у цій сфері у відповідність з європейськими стандартами.

«Важливо реалізувати ініціативу комплексної переробки — це в сукупності впровадження депозитно-заставної системи поводження тари, будівництво сміттєспалювального заводу, використання відходів в якості компосту або РДФ-палива», — додав він.

unn.com.ua

Оставить комментарий