0

Атмосфера у м. Черкаси з початку року була забруднена аміаком, діоксидом азоту та формальдегідом. Про це свідчать спостереження, що їх здійснює Черкаський обласний центр з гідрометеорології на трьох стаціонарних постах: у центрі міста, південно-західному районі та Дніпровському мікрорайоні.

Наразі у повітрі міста контролюються 4 основних та 14 специфічних забруднюючих речовин, включаючи 8 важких металів та бензапірен. Відбір проб повітря проводиться чотири рази на добу в 01, 07, 13, 19 год. за місцевим часом. За І квартал цього року року лабораторія проаналізувала 4654 проб повітря.

— За даними спостережень, атмосфера у м. Черкаси з початку року була забруднена аміаком, діоксидом азоту та формальдегідом, – зазначив начальник Черкаського гідрометцентру Віталій Постригань. –  Найбільш забрудненими залишаються центр міста та Дніпровський мікрорайон.

Вміст важких металів визначався у Дніпровському мікрорайоні та південно-західному районі, середні концентрації були значно нижчі за відповідні ГДК.

Випадків високого забруднення вище 5 ГДК у м. Черкаси з початку 2017 р. не зафіксовано.

provce.ck.ua

Оставить комментарий