0

Із наявних 46 каналізаційно-очисних споруд Чернівецької області, більше половини працюють малоефективно: більшість із них фізично застарілі, біологічна очистка виведена з ладу, а розпочате будівництво нових очисних споруд за відсутністю коштів не завершене.

Про це йшлося на нараді в облдержадміністрації, повідомляє прес-служба ОДА.

«Необхідно прискорити вирішення питання будівництва другої гілки напірного каналізаційного колектора Чернівецьких міських очисних споруд каналізації «Магала» та реконструкції існуючої. Кошти на відповідні цілі можна вишукувати шляхом участі у відповідних транскордонних проектах», — зазначив голова ОДА Олександр Фищук.

Також викликає занепокоєння транзитне забруднення річки Дністер перед чернівецьким водозабором, скидається значна кількість забруднених вод з підприємств Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей.

Управлінню екології та природних ресурсів облдержадміністрації спільно з Держекоінспекцією в Чернівецькій області, Дністрово-Прутським басейновим управлінням водних ресурсів дано доручення провести моніторинг якості води з річок Дністер, Прут, Сірет на вході в Чернівецьку область.

Також Олександр Фищук звернув увагу на необхідності посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення краю стосовно поводження з побутовими відходами.

molbuk.ua

 

Оставить комментарий