0

Під час щотижневої апаратної наради голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка розглядали питання підготовки до проведення в області щорічної всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля”.

Поінформувала із зазначеного питання директор департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Ольга Довжук, йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

За її словами, всеукраїнська акція з благоустрою “За чисте довкілля” проводиться з метою утримання територій населених пунктів області у належному санітарному стані, їх очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення.

У рамках акції в населених пунктах області щороку проводиться комплекс заходів з благоустрою. Зокрема, ліквідовують несанкціонованих сміттєзвалища побутових та інших відходів, приводять до належного стану прибудинкові території, парки, сквери, вулично-дорожню мережу, території підприємств, організацій, установ, закладів, житлової забудови, підвалів багатоповерхових будинків. Ще одне завдання – благоустрій меморіальних комплексів, пам’ятників, обелісків, братських могил, могил жертвам голодомору та інших місць, пов’язаних з історичними подіями воєнних років та упорядкування територій кладовищ. У рамках акції також облаштовують місця масового відпочинку і купання людей, відновлюють обладнання дитячих, спортивних, побутових, комунальних майданчиків. Серед інших заходів з благоустрою – прибирання від протиожиледної суміші та поточний ремонт вулично-дорожньої мережі, поліпшення зовнішнього освітлення, а також озеленення територій та очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах.

Як зауважила Ольга Довжук, цього року в області заплановано розпочати виконання заходів акції “За чисте довкілля” у березні, а завершити до травневих свят. Департаментом узагальнено надані райдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування планові показники. Так, протягом акції заплановано прибрати 8157 тис. кв. м. прибудинкових територій, 326 парків та 228 скверів, оновити та облаштувати 1177 дитячих та 1001 спортивний майданчик, прибрати 1799 кладовищ та 1616 пам’ятників, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, очистити від протиожиледних матеріалів 11,4 тис. км комунальних доріг.

Посадовець звернула увагу керівників райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад і міськвиконкомів на забезпечення належного фінансування запланованих заходів.

kirovograd.net

Оставить комментарий