0

На Тернопільщині з початку року зафіксовано більше 10 фактів вивезення побутових відходів зі Львова. Про це заявив начальник обласного управління екології та природних ресурсів Орест Сінгалевич.

За його словами, сміття було помічене навіть на території зоологічного заказника «Коцюбинчики».

«За перший квартал цього року екологи виявили 13 фактів вивезення побутових відходів громади Львова на окремі території Тернопільщини. Так, двічі львівське сміття було виявлено в межах Беримівської сільської ради Зборівського району, у Шумському та Монастирському районах. Такі факти зареєстровано ще у шести районах області. Більше того, відходи із Львова навіть з’явилися у зоологічному заказнику місцевого значення «Коцюбинчики», – розповів Сінгалевич.

Як стало відомо, наразі на Тернопільщині загальна площа засмічених львівським сміттям земельних ділянок сягнула майже 2700 кв.м. Орієнтовна сума збитків складає більше 500 тис. грн.

На території області зараз більше 700 стихійних сміттєзвалищ. На Тернопільщині планують створити 5-6 центрів приймання сміття для налагодження ефективної системи утилізації відходів та вирішення сміттєвої проблеми.

5.ua

Оставить комментарий