0

Представники держекоінспекції не могли потрапити на Грибовицьке сміттєзвалище поблизу Львова з 2013 року, через заборону судів.

Про це під час сьогоднішнього брифінгу із журналістами розповів керівник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич.

За його словами, на початку 2014 року Держекоінспекція Львівщини звернулася до суду в звязку із тим, що представників служби не допустили на Грибовицьке сміттєзвалище для проведення перевірки.

«27-го січня нам повністю відмовлено в позові. Аналогічно ми подаємо касаційні скарги, апеляційні. Суд триває до 4 листопада 2015 року. Тоді ми отримуємо кінцеве рішення, в якому нам забороняють проводити перевірку сміттєвого полігону. Нам до сьогодні невідомо, чому приймалось таке рішення», — сказав Маланич.

Крім того, представники екологічної служби так само не могли потрапити в ЛКП «Збиранку», аби для проведення підприємства. Після судових процесів дозвіл таки був отриманий, лише на наступний день після жахливої трагедії.

Нагадаємо, що 30 травня 2016 року, на Грибовицькому сміттєзвалищі після гасіння пожежі стався зсув сміття.

Внаслідок цього під завалами опинились троє працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області, тіла яких знайшли без ознак життя уже наступного дня. Серед тих, хто потрапив під завал сміття, ймовірно, був й еколог комунального підприємства «Збиранка», адже 30 травня чоловік зник безвісти. Його не знайшли досі.

032.ua

Оставить комментарий